KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272072
nr 1327 2072
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Helmut Mantel (1925-1979), Tyskland. Travlopp. Signerad. Olja på duk, 90x130 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:52:30
18/5 18:34:14
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel